Poradniki do pobrania

amputacja reki

Więcej
2009/04/09 18:03 #2 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: amputacja reki
Marianie,nie wiem jak pomóc ci w tych twoich problemach.Jest taka książka:JAK POKONAĆ BÓL wydawcą jest Readers Digest może tam znajdziesz odpowiedż na twoje dolegliwości, ja często z niej korzystam.Może chyba ją otrzymać w księgarni internetowej( www.digest.com.pl ) Ja mam inne problemy z bulem,jestem po amputacji z przyczyn onkologicznych połączonych z zakrzepicą kikut boli poniewaz nie cofa się zakrzepica,lekarz na bul przepisał mi SEVREDOL lek ten zawiera siarczan morfiny.Nie biore go na stałe ale tylko w przypadku nasilających sie buli-chyba pomaga. Pozdrawiam życzę udane walki jan
Temat został zablokowany.
Więcej
2009/04/09 08:04 #3 przez wojciechowskim
wojciechowskim odpowiedział w temacie: Re: amputacja reki
Jestem już 2 lata po amputacji podudzia lewej nogi.Odwiedziłem już wszystkich lekarzy i nie mogę się pozbyć bólu mięśni kikuta. Nawet poradnia leczenia bólu aplikuje mi tylko leki przeciwb€lowe. Rezonans magn niczego nie znalazł Mimo tego otwarto kikut i okazało się że nic tam niema Może ktoś mógłby mi coś poradzićZ powodu tego nie mogę chodzić. Serdecznie pozdrawiam życzę zdrowia. [Amput.naczyniowa. e.

marian
Temat został zablokowany.
Więcej
2008/12/01 17:41 #4 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: amputacja reki
scotti, wiesz,ja mam syna właśnie w twoim wieku.rozumię twoją sytuację.ja też uważam,że to forum przy naszej pomocy może być dla nas czymś dobrym.pozdrawiam jan ;-)
Temat został zablokowany.
Więcej
2008/11/30 17:05 #5 przez scotti
scotti odpowiedział w temacie: Re: amputacja reki
jmwojt, to jest moj najmlodszy synek (rodzynek) :mrgreen: Slyszalem o przeszczepie, ale raz to nie byla cala reka, a dwa to juz mam dosc bolu, jak na to jedno zycie. Zreszta, chyba to najlepiej rozumiesz... Prawde mowiac ciesze sie, ze tu trafilem i mysle, ze jeszcze nie raz bedzie o czym popisac :)
Temat został zablokowany.
Więcej
2008/11/30 13:34 #6 przez jmwojt
jmwojt odpowiedział w temacie: Re: amputacja reki
scotti, gratuluję wyglądu,wcale nie widać tych 44lat.ale powaznie,bardzo ci współczuję,pojechałeś do szkocji,napewno aby poprawic sobie standart zycia.a tu takie nieszczęście.ja jestem po amputacji lewego podudzia z przyczyn onkologicznych,jest to proces ciagły,co jakiś czas coś się dzieje,rak nie popuszcza trzyma się mocno.ale i ja tez nie poddaję się walczę z nim ,jest to walka nie równa ma nade mna przewagę.ale juz dosyc biadolenia.jakiś czas temu w tv podawli informację o przeszczepie od dawcy własnie ręki.przeszczep się przyjął.nie pamietam gdzie to sie odbyło.wiem,że przeszczep byl przeprowadzony kilka lat po amputacji.może i tobie coś takiego sie uda! pozdrawiam jan
Temat został zablokowany.
Więcej
2008/11/29 12:44 #7 przez scotti
scotti stworzył temat: amputacja reki
Witam wszystkich. Mam 44 lata i od 4 lat mieszkam w stolicy Szkocji
Naleze do osob, ktore musialy cos w zyciu zmienic i wybralem emigracje do uk.
Niestety po 4 miesiacach pracy wydarzyl sie wypadek i cala reka zostala amputowana przez... maszyne. Po 25 minutach przyjechalo pogotowie i wreszcie podali mi morfine.
Jeszcze przez 9 godz probowano mi ja "przymocowac" z powrotem, lecz niestety stan konczyny byl tak zdruzgotany, ze nic z tego nie wyszlo.
To byloby na tyle w watku sami o sobie :)
Temat został zablokowany.
  • Not Allowed: to create new topic.
  • Not Allowed: to reply.
  • Not Allowed: to add attachements.
  • Not Allowed: to edit your message.
Czas generowania strony: 0.153 s.

Co nowego na stronie?

Ortocentrum

Wszystkie wizyty odbywają się po wcześniejszym umówieniu terminu.

ul. Hubala Dobrzańskiego 155

05-082 Babice Nowe

tel. +48 22 637 86 11

e-mail: info@ortocentrum.com.pl

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
© 2015 Amputowani.pl. All Rights Reserved.
Designed By Fer Art